sponsor
 
   
 

Артисти музичного фестивалю «Гніздо-2008» - гурт ДРУГА РІКА

ДРУГА РІКА

ДРУГА РІКА
http://www.drugarika.com/

Прослухати пісні:

"Кінець світу"
(mp3, 3.66 МБ)

"Фурія"
(mp3, 2.50 МБ)

Гурт «Друга Ріка» був створений на початку 1996 року.

Історія цих музикантів не має нічого спільного з легендою «Прокинувся відомим!». Їхній успіх – результат міцної дружби, багаторічної плідної праці та шаленою любові до музики.

Значною подією для гурту стала перемога на фестивалі «Майбутнє України» у 1999 році, де гурт посів перше місце сере більш ніж 100 претендентів.

Окрилена успіхом «Друга Ріка» записує дебютний альбом «Я є» та видає його восени 2000 року. Треки «Впусти мене» та «Там де ти» першими отримали відео підтримку та швидко стали відомими.

В жовтні 2000 року гурт стає відкриттям фестивалю «Просто Рок».

В травні 2001 року гурт стає номінантом в категорії «Відкриття року» найпрестижнішої української музикальної премії «Золота Жар-Птиця».

В 2001 році гурт – номінант в категорії «Найкращий поп-гурт».

Влітку 2001 «ДР» розродилась піснею «Оксана», з якою тривалий час асоціювали гурт

В грудні 2002 року стартує сингл «Математика», котрий передує виходу нового альбому.

В березні 2003 року гурт підписує контракт з передовим українським лейблом Lavina Music та видає альбом «Два» - результат дворічної студійної роботи «ДР». В той самий час до гурту приєднується клавішник Сергій (Шура) Гера.

В червні 2003 року менеджмент Dave-а Gahan-а (вокаліста Depeche Mode) обирає гурт – в якості розігріва – для спільного виступу в Київі, під час свого світового «Paper Monster» туру.

Після тривалого мовчання «Друг Ріка» бере менеджмент гурту в свої руки. Результат не примусив на себе чекати – 26 квітня 2005 року компанія Lavina Music відає третій альбом «ДР» під назвою «Рекорди», котрий стає «золотим». Сингл «Так мало тут тебе» 32 тижні протримався в українських хіт-парадах. Наприклад, на «Gala Radio» пісня прозвучала понад 1000 разів.

Альбом щедрий на хіти. Пісня «П’ю з твоїх долонь» повертає «Другу Ріку» на російське MTV. «Спи до завтра» отримала відео підтримку з двох кліпів, а пісня «Три хвилини» повторила подвиг «Так мало тут тебе» - вона і досі активно замовляється в ротації.

В вересні 2005 року «ДР» перевидає свій «дебютник» «Я є» та включає раниш не видану «Не моя земля».

В листопаді 2006-го року виходить новий сингл «Денніч», котрий за короткий час (за результатами ФДР Радіо-Центра) стає найкращою українською піснею і по цей день посідає перші місця в національних хіт-парадах. В грудні 2006 року, з приводу свого десятиріччя, «Друга Ріка» випускає альбом з 13-ти своїх найкращих пісень за всю історію гурту з головним треком «Денніч».

Гурт «Друга Ріка» неодноразово брав участь в головному українському фестивалі «Таврійські Ігри». Пісні гурту тричі ставали «Піснею Року» на однойменному теле-фестивалі. «Друга Ріка» представляла Україну на міжнародних фестивалях в місті Gdansk 2004 (Польща) та «Слав'янский базар» 2005 (Білорусь).

(за матеріалами з офіційного сайту гурту)

 


  Поділитись:
 
 
Розробка сайту - ABC.NET.UA   Фестиваль Гніздо 2006—2013. Усі авторські права застережено Законом України про авторське та суміжне право.