sponsor
 
   
 

Артисти музичного фестивалю «Гніздо-2008» - гурт ДИМНА СУМІШ

ДИМНА СУМІШ

ДИМНА СУМІШ
http://www.dymnasumish.com.ua/

Прослухати пісні:

"Допобачення"
(mp3, 7.03 МБ)

"В країні ілюзій"
(mp3, 7.91 МБ)

Заснована 3 грудня 1998 року в місті Чернігові, група "Димна Суміш" сьогодні є однію з найкращих альтернативних команд України. Музика гурту – це суміш справжнього року, гранжу, хард-кору, панку та психоделіки.

Не варто забувати, що психоделічність „Суміші” – явище цілком природне. Жодних „допінгів” хлопці не використовують. Наркотикам, алкоголю, нікотину – рішуче ні! Музиканти „Димної суміші” Саша Чемеров і Сергій Мартинов не п’ють навіть чаю та кави. Усі учасники гурту – вегетаріанці. І готові відстоювати свою принципову позицію.

Свій перший альбом, що отримав назву “Ти Живий”, “Димна суміш” випустила влітку 2005 року. Альбом записали просто під час живого виступу. До запису другого альбому хлопці теж підійшли нестандаратно. Музиканти „Димної суміші” повернулися до технології стерео-запису, з якої починався рок. Дві години живої гри в студії. Чотири музиканти. Чотири мікрофони. І як результат – максимальна чесність звучання. Так записували свої альбоми „Бітлз”. Так записала свій альбом „В країні ілюзій „Димна суміш”. Адже цим музикантам не треба „вилизувати” звук чи використовувати додаткові ефекти. Вони не бояться живого виступу. Щоб зрозуміти це – достатньо побувати хоча б на одному їхньому концерті.

Окрім звичних інструментів на платівці можна почути теремін та ситар, які прописували учасники гурту Саша Чемеров і Сергій Мартинов. Записати альбом у такий незвичний спосіб було давньою мрією Саші Чемерова. Через захоплення психоделічним роком 60-70х років. У Країні ілюзій мрія стала дійсністю.

На дві пісні з нового альбому „Димна суміш” вже відзняла кліпи. Перший – на пісню „В країні ілюзій” – знімав режисер Віктор Придувалов. Роботу над другим відео – „Океан” – довірили режисерові-дебютанту Олексію Голубу. І це — тільки початок. Група планує екранізувати ще кілька пісень з нового альбому. Тож на всіх чекає ще більше позитивної енергетики та максимального драйву від „Димної суміші”.

(за матеріалами з офіційного сайту гурту)

 


  Поділитись:
 
 
Розробка сайту - ABC.NET.UA   Фестиваль Гніздо 2006—2013. Усі авторські права застережено Законом України про авторське та суміжне право.