sponsor
 
   
 

Артисти музичного фестивалю «Гніздо-2008» - гурт ЛАМА

ЛАМА

ЛАМА
http://lama.com.ua/

Прослухати пісні:

"Знаешь як болить"
(mp3, 3.26 МБ)

"Світло і тінь"
(mp3, 3.56 МБ)

Вона вітається з усіма за руку, дуже тихо говорить, і на відміну від однойменної тварини не здіймає високо голови. Лама, пісні котрої можна почути будь-де виявляється дуже позитивною дівчиною на ім’я Наталя.

Пробиватися Ламі допомагає її земляк та один з найкращих звукорежисерів країни – Віталій Телезін. На початку 90-х тоді ще Наталя Дзенків співала у гурті «Магія». «Ми тоді були дуже популярні, - розповідає Лама. – Просто творчим людям, якими є ми з Віталіком, важко займатися бізнесом. Ми не знали, в якому напрямку рухатися, до кого звертатися. Часи змінилися, і зараз ми розуміємо, що треба робити, щоби отримати цю підтримку».

З самого дитинства Лама грає на фортепіано та гарно танцює, але бути піаністкою вона бути не захотіла після поїздки до Німеччини. Там вона побачила Томаса Андерса з Modern Talking та Bon Jovi, і зрозуміла, що хоче співати.

Вдруге до Берліна вона поїхала вже для того, щоб відзняти дебютне відео до пісні «Мені так треба».

«Назва асоціюється не стільки з твариною, скільки з індійською культурою, якою я цікавилась», - розповідає співачка.

Біля огорожі з однойменною твариною Наталя провела не одну годину. З тварин Лама-співачка любить собак та кішок.

«Мені здається, що я занадто віддана мистецтву. Є в мене ще така риса – відкритість. Деякі люди вважають, що в нашій країні це може бути використано проти тебе. Поки що зла не відчуваю, але я ще дуже небагато бачила».

Розмовляє Лама виключно українською мовою, і єдиний мовний компроміс для неї – англійська. Продюсери стосовно співачки будують грандіозні плани – впевнені, що продукт матиме успіх в Європі.

Світ побачили вже 2 платівки Лами – «Мені так треба» та «Світло і тінь». Перший приніс співачці звання відкриття року на нагородну премією MTV EMA (вона стала першою з українських музикантів, володарів цієї премії), а другий – завдяки синглу «Знаєш як болить», саундтреку до стрічки «Сафо» буквально зник з полиць.

(за матеріалами журналу "МОЛОКО", інтерв’ю Єгора Кирьянова та офіційного сайту співачки)

 


  Поділитись:
 
 
Розробка сайту - ABC.NET.UA   Фестиваль Гніздо 2006—2013. Усі авторські права застережено Законом України про авторське та суміжне право.