sponsor
 
   
 

Артисти музичного фестивалю «Гніздо-2008» - гурт PLATINA

PLATINA

PLATINA
http://platina-musicband.com/

Прослухати пісні:

"Білет у кіно"
(mp3, 3.18 МБ)

"Зайві слова"
(mp3, 3.59 МБ)

Група "PLATINA" офіційно була створена 2003 року. Це не є випадковим чи спонтанним явищем на сучасній сцені. Появі такого творчого об’єднання сприяли довгі часи праці та натхнення, пошуків та експеріментів.

Ідея створення належить гітаристу Юрію Кондратюку. До складу групи увійшли досвідченні музиканти, які працювали з відомими українськими виконавцями (В.Павлік,Н.Могилевська,О.Пономарьов, Руслана).

Попередньо група мала назву «Stand.up», саме з нею була учасником у 2003р. на «Перлинах сезону», у фіналі відбіркового «Євробачення2005". Але згодом виникла ідея змінити назву на більш «дорослу» та вагому. І на цей час гурт цілком відповідає своєму імені.

Наприкінці 2005р. «PLATINA» відзняла відео на пісню "Білет-кіно", яка довгий час була лідером у всеукраїнських музичних хіт-парадах на FM та TV. Група закінчила роботу над власним першим україномовним альбомом, до якого увійшло чотирнадцять треків. У групи великі творчі плани на майбутнє, над здійсненням яких працює сьогодні колектив.

В колективі зібрались люди, які прагнуть досягнути серйозних результатів у спільній праці. Музика, професіоналізм та дружні стосунки - це саме те, що об’эднало та зробило їх однією творчою сім’єю.

(за матеріалами офіційного сайту гурту)

 


  Поділитись:
 
 
Розробка сайту - ABC.NET.UA   Фестиваль Гніздо 2006—2013. Усі авторські права застережено Законом України про авторське та суміжне право.