sponsor
 
   
 

Артисти музичного фестивалю «Гніздо-2009» - гурт мотор'ролла

мотор'ролла

мотор'ролла
www.motor-rolla.com

Прослухати пісні:

"Аеліта"
(mp3, 8.28 МБ)

"Травень"
(mp3, 5.30 МБ)

Гурт "Мотор'ролла" готує пісню-присвяту відомому телеведучому, «головному галопнику України», а для самого гурту – просто другові – Ігорю Пелиху. Пісня називається "Травень".

«Взагалі-то, вона народилася ще з десять років тому і її написав тодішній чільник Мотор'роли – Сашко Буднецький, – розповідає Сергій «Сєня» Присяжний. – Сама пісня увійшла в нашу останню платівку Кольорові Сни, але там вона має важке рок-звучання». Цієї весни хмельничани взялися за створення повнотривалої акустичної програми – суто для затишних, клубних виступів. Тож Травень позбувся своєї важкості і набув рис на взірець bosa nova.

Нове прочитання пісні вже було майже готовим, коли 8 травня трагічно загинув Ігор Пелих. «Ніколи навіть близько не міг собі припустити, що з погляду нинішнього дня назва цієї пісні набуде такого злопророчого відтінку... – зі сумом зізнається Сергій Присяжний. – Тому як не крути, а виходить так, що сам Бог велів її присвятити Ігоркові...»

«Ми вирішили не порушувати життєствердну позицію Пелиха і зняти фільм у драйвовому та веселому «галопівському» стилі. – говорить Іван Ясній. – За коментарями звернулися десь до трьох десятків близьких до Ігоря людей. Кожна з цих розповідей – як пазл. Склавши їх докупи, отримаємо образ Ігоря Пелиха. Під час підготовки стрічки складалося враження, що він ніби поруч і допомагає нам. Так і зародилася задумка, аби її подати так, щоби Пелих сам виступив ведучим...»

Для широкого загалу пісню вперше буде виконано під час цьогорічного виступу на фестивалі "Гнізді", який є "надзвичайно теплим і близьким" для колективу. Крім того у глядачів буде можливість переглянути ексклюзивні кадри і згадати минулорічні фестивалі душею яких був Ігор.

 


  Поділитись:
 
 
Розробка сайту - ABC.NET.UA   Фестиваль Гніздо 2006—2013. Усі авторські права застережено Законом України про авторське та суміжне право.